Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 90W 19V 4.74А, 5.5*2.5 (LAS90/19-5.5*2.5)
продано - 0 шт.
0 шт.
Немає в наявності
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Asus, тип роз'єму підключення до ноутбука - 5.5 x 2.5 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 90 Вт Вид: ліцензійний Сумісність з ноутбуками: Asus Тип роз'єму підключення до ноутбука: 5.5 x 2.5 мм Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 90 Вт Вихідна напруга: 19 В Вихідний струм (сила струму): 4,74 А