Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Merlion DELL 45W 19.5V 2.31A, 4.5*3.0 (01720 /LDL45/19.5-4.5*3.0)
| Виробник | |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.31 A |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Опис Блок живлення до ноутбуку Merlion DELL 45W 19.5V 2.31A, 4.5*3.0 (01720 /LDL45/19.5-4.5*3.0)
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Dell, тип роз'єму підключення до ноутбука - 4.5 x 3.0 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 45 Вт Вид: ліцензійний Сумісність з ноутбуками: Dell Тип роз'єму підключення до ноутбука: 4.5 x 3.0 мм Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 45 Вт Вихідна напруга: 19.5 В Вихідний струм (сила струму): 2.31 A Частота змінного струму: 50 - 60 Гц
Відгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку Merlion DELL 45W 19.5V 2.31A, 4.5*3.0 (01720 /LDL45/19.5-4.5*3.0)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення до ноутбуку Merlion DELL 45W 19.5V 2.31A, 4.5*3.0 (01720 /LDL45/19.5-4.5*3.0)
[[ getCurrentDecimal('557') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('556') ]] ₴