Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 70 мм |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Toshiba |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 6.3 x 3.0 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 70 Вт |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.9 A |