Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 87 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Сумісність з моделями ноутбуків | TravelMate K-550 |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | ADP-90CD DB, ADP-90SB BB, AP.09000.001, AP.09001.003, AP.09001.005, AP.09003.009, AP.09003.011, AP.09006.004, AS01B41, AS10B31, AS10B3E, AS10B41, AS10B51, AS10B5E, AS10B61, AS10B6E, AS10B71, AS10B73, AS10B75, AS10B7E, AS10E7E, B1LF REV.01, BT.00604.048, BT.00605.061, BT.00605.063, BT.00606.007, BT.00606.009, BT.00606.010, BT.00607.122, BT.00607.123, BT.00607.124, BT.00607.128, BT.00607.129, HP-A0904A3, HP-OL093B13P, LC.ADT01.008, LC.ADT0P.006, LC.BTP01.029, LF REV.01, LSE0202C1990, PA-1900-04, P |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4.74 A |
| Глибина | 30 мм |