Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (3.0*1.1) (IB45H3011)
| Виробник | |
| Висота | |
| Ширина | 50 мм |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вид | ліцензійний |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 125 мм |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Lenovo Chromebook N21 |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | Lenovo ADLX45DLC3A |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 3.0 x 1.1 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.25 A |
| Глибина | 35 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (3.0*1.1) (IB45H3011)
Блок питания для ноутбуков IBM/LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (3.0*1.1) - качественный и надежный адаптер переменного тока, который позволяет одновременно заряжать батарею от сети и работать с ним. Обеспечивает быструю зарядку ноутбука и гарантирует безопасность при нестабильной работе электросети. Легкий вес и небольшой размер позволяют без усилий носить его в сумке для ноутбука. Позволяет заряжать аккумулятор везде, где есть розетка. Обеспечивает бесперебойную работу, что позволит Вам быть уверенным в сохранности вашего ноутбука и данных на нем. Блок питания имеет качественные коннекторы из прочной и огнеупорной пластмассы, что обеспечивает долговечное использование и надежность от возгораний. Вид: ліцензійний Сумісність з ноутбуками: IBM Сумісність з ноутбуками: Lenovo Сумісність з моделями ноутбуків: Lenovo Chromebook N21 Сумісні парт-номера блоків живлення: Lenovo ADLX45DLC3A Тип роз'єму підключення до ноутбука: 3.0 x 1.1 мм Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 45 Вт Вихідна напруга: 20 В Вихідний струм (сила струму): 2.25 A Ширина: 50 мм Висота: 125 мм Глибина: 35 мм
Відгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (3.0*1.1) (IB45H3011)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (3.0*1.1) (IB45H3011)
[[ getCurrentDecimal('707') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('658') ]] ₴