Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 90W 20V 4.5A (Special) (IB90HSPE)
В наявності
Код:003154891
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 90W 20V 4.5A (Special) (IB90HSPE)
| Виробник | |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,5 А |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | Special |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вид | ліцензійний |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність з моделями ноутбуків | ThinkPad T540P |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | Lenovo 0A36258, 0A36259, 0A36260, 0A36261, 0A36262, 0A36263, 0A36264, 0A36265, 0A36266, 0A36267, 0A36268, 0A36269, 0A36270, 0A36271, 0A36272, 0A36273, Lenovo 0B46994, 0B46995, 0B46996, 0B46997, 0B46998, 0B46999, 0B47000, 0B47001, 0B47002, 0B47003, 0B47004, 0B47005, 0B47006, 0B47007, 0B47008, 0B47009,0B47030, 0B47031, 0B47032, 0B47033, 0B47034, 0B47035, 0B47036, 0B47037, 0B47038, 0B47039, 0B47040, 0B47041, 0B47042, 0B47043, 0B47044, 0B47045, 0B47455, 0B47467, 0B47468, 0B47461, 0B47458, 0A65802, |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 90W 20V 4.5A (Special) (IB90HSPE)
Блок живлення до ноутбука PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 90W 4.5 A (Special) (IB90HSPE) забезпечить не тільки швидку зарядку Вашого ноутбука, але і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Адаптер сумісний з більшістю моделей ноутбуків IBM/LENOVO, тому може вдало використовуватися для доповнення їх роботи. Перед підключенням переконайтеся в тому, чи поєднується робоча напруга адаптера ноутбука з напругою, використовуваною ноутбуком.
Блок живлення до ноутбука PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 90W 4.5 A (Special) (IB90HSPE) - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Він забезпечить працездатність Вашого портативного комп'ютера у будь-який момент, коли це буде необхідно. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити блок живлення в сумці для ноутбука або рюкзаку.
Відгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 90W 20V 4.5A (Special) (IB90HSPE)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 90W 20V 4.5A (Special) (IB90HSPE)
[[ getCurrentDecimal('831') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('831') ]] ₴