Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 14V 42W 3A (6.5*4.4) wall mount (WM-SA42B6544)
| Виробник | |
| Вихідна потужність | 42 Вт |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Samsung |
| Сумісність з моделями ноутбуків | SYNCM770TFT |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | AD-4214L, AD-4214N, AP04214-UV, BN44-00058A, BN44-00080A, GH17P, SCV420108 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 6.5 x 4.4 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 42 Вт |
| Вихідна напруга | 14 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 14V 42W 3A (6.5*4.4) wall mount (WM-SA42B6544)
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 14V 42W 3A (6.5*4.4) wall mount (WM-SA42B6544) - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі.
Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
PowerPlant спеціалізується на виробництві електротехнічної та електронної продукції. Дане українське підприємство було утворено в 2007 році. Асортимент продуктів, що випускаються під торговою маркою PowerPlant, складається з таких аксесуарів для відео-, фототехніки і мобільної електроніки, як блоки живлення, акумулятори та зарядні пристрої, а також, з універсальних мобільних пристроїв, і фото і відео кабелів.
Вид: ліцензійний Сумісність з ноутбуками: Samsung Сумісність з моделями ноутбуків: AD-4214L Сумісність з моделями ноутбуків: AD-4214N Сумісність з моделями ноутбуків: AD-4914N Сумісність з моделями ноутбуків: AP04214-UV Сумісність з моделями ноутбуків: BN44-00058A Сумісність з моделями ноутбуків: BN44-00080A Сумісність з моделями ноутбуків: GH17P Сумісність з моделями ноутбуків: LTN1565 Сумісність з моделями ноутбуків: PSCV420102A Сумісність з моделями ноутбуків: SCV420108 Сумісність з моделями ноутбуків: SM1501MP Сумісність з моделями ноутбуків: SM150MP Сумісність з моделями ноутбуків: SM152B Сумісність з моделями ноутбуків: SM152T Сумісність з моделями ноутбуків: SM170T Сумісність з моделями ноутбуків: SM171P Сумісність з моделями ноутбуків: SM172B Сумісність з моделями ноутбуків: SM172T Сумісність з моделями ноутбуків: SM180T Сумісність з моделями ноутбуків: SM191T Сумісність з моделями ноутбуків: SM192T Сумісність з моделями ноутбуків: SM570STFT Сумісність з моделями ноутбуків: SM570VTFT Сумісність з моделями ноутбуків: SM760VTFT Сумісність з моделями ноутбуків: SM770TFT Сумісність з моделями ноутбуків: SMLTN1565 Сумісність з моделями ноутбуків: SYNCM1501MP Сумісність з моделями ноутбуків: SYNCM150MP Сумісність з моделями ноутбуків: SYNCM152B Сумісність з моделями ноутбуків: SYNCM152T Сумісність з моделями ноутбуків: SYNCM170T Сумісність з моделями ноутбуків: SYNCM171P Сумісність з моделями ноутбуків: SYNCM172B Сумісність з моделями ноутбуків: SYNCM172S Сумісність з моделями ноутбуків: SYNCM172T Сумісність з моделями ноутбуків: SYNCM180T Сумісність з моделями ноутбуків: SYNCM191T Сумісність з моделями ноутбуків: SYNCM192t Сумісність з моделями ноутбуків: SYNCM570STFT Сумісність з моделями ноутбуків: SYNCM570VTFT Сумісність з моделями ноутбуків: SYNCM760VTFT Сумісність з моделями ноутбуків: SYNCM770TFT Сумісні парт-номера блоків живлення: AD-4214L, AD-4214N, AP04214-UV, BN44-00058A, BN44-00080A, GH17P, SCV420108 Тип роз'єму підключення до ноутбука: 6.5 x 4.4 мм Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 42 Вт Вихідна напруга: 14 В Вихідний струм (сила струму): 3 А Частота змінного струму: 50 - 60 ГцВідгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 14V 42W 3A (6.5*4.4) wall mount (WM-SA42B6544)
[[ getCurrentDecimal('787') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('787') ]] ₴