Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вихідна потужність | |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,42 А |
| Сумісність з ноутбуками | Toshiba |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | API3AD03, PA3396U, PA3396U-1ACA, PA3467U, PA3467U-1ACA, PA3468U-1ACA |
| Вид | оригінальний |
| Джерело живлення | мережа 220 В |