Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Блок живлення Gamemax 300W (ATX-300 SFX)
| Виробник | |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Модуль PFC | активний |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | SFX |
| Потужність | 300 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення відеокарти | відсутнє |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +3,3V | 15A |
| OutputCurrent +12V1 | 20A |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x80 мм |
| Розмір, мм | 125 x 100 x 63.5 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 100 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Gamemax 300W (ATX-300 SFX)
Блок живлення GAMEMAX 300W (ATX-300) - це надійний блок живлення, який відповідає сучасним потребам персональних комп'ютерних систем. Він забезпечить високу надійність і ефективність з тихою роботою — найкраща комбінація характеристик, продуктивності і якості в своєму класі за відмінною ціною. В елементній базі блоку живлення GameMax застосовані надійні і довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту. Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: SFX Потужність: 300 Вт Модульне підключення кабелів: не має Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 4+4pin Підключення відеокарти: відсутнє Кількість роз'ємів SATA: 2 Кількість роз'ємів Peripheral: 2 OutputСurrent +5V: 15A OutputСurrent +3,3V: 15A OutputCurrent +12V1: 20A OutputСurrent -12V: 0.5А OutputСurrent +5Vsb: 2.5А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x80 мм Розмір, мм: 125 x 100 x 63.5 мм (Збірка) Довжина блоку живлення, мм: 100
Відгуки та питання про - Блок живлення Gamemax 300W (ATX-300 SFX)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення Gamemax 300W (ATX-300 SFX)
[[ getCurrentDecimal('988') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('982') ]] ₴