Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Блок живлення Gamemax 450W (GM-450)
| Виробник | |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Підключення відеокарти | 1x6 pin |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 25A |
| OutputСurrent +3,3V | 14A |
| OutputCurrent +12V1 | 14A |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Потужність | 450 Вт |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| OutputСurrent +12V2 | 13A |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Gamemax 450W (GM-450)
Блок живлення GAMEMAX 450W (GM-450) - це якісне джерело електроживлення, призначене для постачання вузлів комп'ютера електричною енергією. У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація та захист від незначних перешкод живлячої напруги. Блок живлення оснащений кулером, який завдяки збільшеному розміру і меншій частоті обертання, еффективно охолоджує БП і при цьому залишається малошумним. Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX 12V v2.3 Потужність: 450 Вт Модульне підключення кабелів: не має Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 4pin Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 1 Підключення відеокарти: 1x6 pin Кількість роз'ємів SATA: 2 Кількість роз'ємів Peripheral: 2 OutputСurrent +5V: 25A OutputСurrent +3,3V: 14A OutputCurrent +12V1: 14A OutputСurrent +12V2: 13A OutputСurrent -12V: 0.5А OutputСurrent +5Vsb: 2.5А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x120 мм Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 150 x 140 x 86 мм
Відгуки та питання про - Блок живлення Gamemax 450W (GM-450)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення Gamemax 450W (GM-450)
[[ getCurrentDecimal('1098') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1069') ]] ₴