Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Блок живлення Gamemax 450W (GM-450B)
| Виробник | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 450 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Підключення відеокарти | 1x6 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +3,3V | 15A |
| OutputCurrent +12V1 | 28A |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Gamemax 450W (GM-450B)
GameMax GM-450B — універсальний і надійний блок живлення, який відповідає сучасним потребам персональних комп'ютерних систем. Він забезпечить високу надійність і ефективність поряд із тихою роботою — найкраща комбінація характеристик, продуктивності та якості у своєму класі за чудовою ціною.
В елементній базі блоку живлення GameMax застосовано надійні та довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту.
Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX Потужність: 450 Вт Модульне підключення кабелів: не має Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 4pin Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 1 Підключення відеокарти: 1x6 pin Кількість роз'ємів SATA: 3 Кількість роз'ємів Peripheral: 2 OutputСurrent +5V: 15A OutputСurrent +3,3V: 15A OutputCurrent +12V1: 28A OutputСurrent -12V: 0.5А OutputСurrent +5Vsb: 2.5А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x120 мм Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: SIP (Захист від стрибків струму і напруги) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 150 x 140 x 86 ммВідгуки та питання про - Блок живлення Gamemax 450W (GM-450B)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення Gamemax 450W (GM-450B)
[[ getCurrentDecimal('1185') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1185') ]] ₴