Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Блок живлення Gamemax 600W GM-600 Modular white (GM-600 Modular white)
| Виробник | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 600 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputCurrent +12V1 | 40A |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 160 х 150 х 86 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 160 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Gamemax 600W GM-600 Modular white (GM-600 Modular white)
Блок живлення серії GameMax Modular — якісне джерело електроживлення, призначене для постачання вузлів комп'ютера електричною енергією.
У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація та захист від незначних перешкод напруги живлення.
Блок живлення оснащений кулером, який завдяки своєму розміру та меншій частоті обертання ефективно охолоджує БП і при цьому залишається малошумним.
Крім цього, дана серія має сертифікацію 80 PLUS, яка дозволяє більш ефективно використовувати потенціал БП з ККД вище 80%.
В елементній базі блоку живлення GameMax застосовані надійні та довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту.
GameMax Модуль має напівмодульну конструкцію, що розширює його можливості і дозволяє використовувати оптимальні комбінації підключення.
GameMax GameMax Modular — найкраща комбінація характеристик, продуктивності та якості у своєму класі.
Тип БЖ: модульні Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX Потужність: 600 Вт Модульне підключення кабелів: Full Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 4+4pin Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 2 Підключення відеокарти: 2x6+2 pin Кількість роз'ємів SATA: 3 Кількість роз'ємів Peripheral: 2 OutputСurrent +5V: 18A OutputСurrent +3,3V: 18A OutputCurrent +12V1: 40A OutputСurrent -12V: 0.5А OutputСurrent +5Vsb: 2.5А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x140 мм Захист від: OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: OTP (захист від перегріву) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 160 х 150 х 86 мм (Збірка) Довжина блоку живлення, мм: 160Відгуки та питання про - Блок живлення Gamemax 600W GM-600 Modular white (GM-600 Modular white)
[[ getCurrentDecimal('3121') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3121') ]] ₴