Маркетплейс твоєї Країни![]()
Блок живлення Gamemax 600W (GM-600B)
В наявності
Код:002629959
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення Gamemax 600W (GM-600B)
| Виробник | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 600 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Підключення відеокарти | 1x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputCurrent +12V1 | 24A |
| OutputСurrent +12V2 | 24A |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Gamemax 600W (GM-600B)
Блок живлення GAMEMAX 600W (GM-600B) - якісний джерело електроживлення, призначене для постачання вузлів комп'ютера електричною енергією. У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація та захист від незначних перешкод живлячої напруги.
Блок живлення GAMEMAX 600W оснащений кулером, який завдяки збільшеному розміру і меншій частоті обертання, еффективно охолоджує БП і при цьому залишається малошумним. Основним параметром комп'ютерного блоку живлення є максимальна потужність, що віддається в навантаження. У GAMEMAX 600W (GM-600B) вона становить 600W, що забезпечить живленням усі елементи системи.
Комп'ютерний блок живлення - це блок живлення, призначене для постачання вузлів комп'ютера електричною енергією. У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація та захист від незначних перешкод живлячої напруги. Також, будучи забезпечений вентилятором, він бере участь в охолодженні системного блоку.
Відгуки та питання про - Блок живлення Gamemax 600W (GM-600B)
[[ getCurrentDecimal('2016') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('2014') ]] ₴