Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Блок живлення Gamemax 600W (GM-600B)
| Виробник | |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 600 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| OutputCurrent +12V1 | 24A |
| OutputСurrent +12V2 | 24A |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Підключення відеокарти | 1x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Gamemax 600W (GM-600B)
Блок живлення GAMEMAX 600W (GM-600B) - якісний джерело електроживлення, призначене для постачання вузлів комп'ютера електричною енергією. У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація та захист від незначних перешкод живлячої напруги.
Блок живлення GAMEMAX 600W оснащений кулером, який завдяки збільшеному розміру і меншій частоті обертання, еффективно охолоджує БП і при цьому залишається малошумним. Основним параметром комп'ютерного блоку живлення є максимальна потужність, що віддається в навантаження. У GAMEMAX 600W (GM-600B) вона становить 600W, що забезпечить живленням усі елементи системи.
Комп'ютерний блок живлення - це блок живлення, призначене для постачання вузлів комп'ютера електричною енергією. У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація та захист від незначних перешкод живлячої напруги. Також, будучи забезпечений вентилятором, він бере участь в охолодженні системного блоку.
Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX Потужність: 600 Вт Модульне підключення кабелів: не має Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 4+4pin Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 1 Підключення відеокарти: 1x6+2 pin Кількість роз'ємів SATA: 3 Кількість роз'ємів Peripheral: 2 OutputСurrent +5V: 18A OutputСurrent +3,3V: 18A OutputCurrent +12V1: 24A OutputСurrent +12V2: 24A OutputСurrent -12V: 0.5А OutputСurrent +5Vsb: 2.5А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x120 мм Захист від: OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 140 x 150 x 86 мм (Збірка) Довжина блоку живлення, мм: 140Відгуки та питання про - Блок живлення Gamemax 600W (GM-600B)
[[ getCurrentDecimal('1911') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1880') ]] ₴