Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Блок живлення Gamemax 700W (GM-700 80+ APFC Black)
| Виробник | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | SFX |
| Потужність | 700 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Підключення відеокарти | 1x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputCurrent +12V1 | 50A |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 100 х 125 х 64 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 100 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Gamemax 700W (GM-700 80+ APFC Black)
Блок живлення серії GameMax GM – якісне джерело електроживлення, призначене для постачання вузлів комп'ютера електричною енергією.
У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація та захист від незначних перешкод напруги живлення.
Блок живлення оснащений кулером, який завдяки своєму розміру та меншій частоті обертання ефективно охолоджує БП і при цьому залишається малошумним.
В елементній базі блоку живлення GameMax застосовані надійні та довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту.
GameMax GM – найкраща комбінація характеристик, продуктивності та якості у своєму класі.
Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: SFX Потужність: 700 Вт Модульне підключення кабелів: не має Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 4+4pin Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 1 Підключення відеокарти: 1x6+2 pin Кількість роз'ємів SATA: 3 Кількість роз'ємів Peripheral: 2 OutputСurrent +5V: 20A OutputСurrent +3,3V: 20A OutputCurrent +12V1: 50A OutputСurrent -12V: 0.5А OutputСurrent +5Vsb: 2.5А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x120 мм Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 100 х 125 х 64 мм (Збірка) Довжина блоку живлення, мм: 100Відгуки та питання про - Блок живлення Gamemax 700W (GM-700 80+ APFC Black)
[[ getCurrentDecimal('2156') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('2156') ]] ₴