Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 700 Вт |
| Модульне підключення кабелів | є |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4pin, 8 pin |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | відсутній |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputCurrent +12V1 | 50A |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 160 х 150 х 85 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 160 |