Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Блок живлення Gamemax 750W (GP 750B WH)
| Виробник | |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 750 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Semi |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнської плати | 24+8 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Підключення відеокарти | 4x 6+2pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 7 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Інше | вентилятор із гідродинамічним підшипником |
| Розмір, мм | 160 x 150 x 85 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Gamemax 750W (GP 750B WH)
Ультрастабільний блок живлення GAMEMAX GP 750B 80+ Bronze з подвійним керуванням постійного струму, інтелектуальним вентилятором та преміальним теплорозсіюванням.• Схема подвійного керування постійного струму: має фазозсувні на 180 градусів виходи 3,3 В/5 В, що мінімізує вплив на вхід +12 В та зменшує пульсації для підвищення стабільності та точності напруги ±2%.• Преміальні тайванські конденсатори: використовуються високоякісні конденсатори TEAPO для надійної роботи при повному навантаженні та стабільної подачі живлення.• Вентилятор з інтелектуальним керуванням температурою 14 см: автоматично регулює швидкість вентилятора залежно від навантаження, балансуючи енергоефективність та низький рівень шуму в роботі.• Двостороння друкована плата з верхнім SMD-розташуванням: одностороння конструкція компонентів (без нижніх компонентів) підвищує стабільність та точність виготовлення.• Покращене теплорозсіювання: екструзія алюмінію та оптимізована архітектура теплорозсіювання кристалів забезпечують ефективне охолодження для тривалої роботи. Тип БЖ: модульні Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX Потужність: 750 Вт Модульне підключення кабелів: Semi Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold Модуль PFC: активний Підключення материнської плати: 24+8 pin Підключення процесора: 4+4pin Підключення відеокарти: 4x 6+2pin Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 4 Кількість роз'ємів SATA: 7 Кількість роз'ємів Peripheral: 3 OutputСurrent +5V: 20A OutputСurrent +3,3V: 20A OutputСurrent -12V: 0.3А OutputСurrent +5Vsb: 3А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x140 мм Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: OTP (захист від перегріву) Захист від: SIP (Захист від стрибків струму і напруги) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Інше: вентилятор із гідродинамічним підшипником Розмір, мм: 160 x 150 x 85 мм (Збірка) Довжина блоку живлення, мм: 150
Відгуки та питання про - Блок живлення Gamemax 750W (GP 750B WH)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення Gamemax 750W (GP 750B WH)
[[ getCurrentDecimal('3790') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3713') ]] ₴