Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Блок живлення Gamemax GM-400-80+APFC Black
| Виробник | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 400 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4pin |
| Підключення відеокарти | відсутнє |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +3,3V | 14A |
| OutputCurrent +12V1 | 11A |
| OutputСurrent +12V2 | 13A |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Розмір, мм | 160 x 150 x 86 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 160 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Gamemax GM-400-80+APFC Black
ATX, 400 Вт, 20+4 pin, CPU - 4pin, GPU - відсутнє, SATA - 2, Peripheral - 2, +12V1 - 11A, 1x120 мм, 160 x 150 x 86 мм Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX Потужність: 400 Вт Модульне підключення кабелів: не має Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 4pin Підключення відеокарти: відсутнє Кількість роз'ємів SATA: 2 Кількість роз'ємів Peripheral: 2 OutputСurrent +5V: 20A OutputСurrent +3,3V: 14A OutputCurrent +12V1: 11A OutputСurrent +12V2: 13A Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x120 мм Розмір, мм: 160 x 150 x 86 мм (Збірка) Довжина блоку живлення, мм: 160
Відгуки та питання про - Блок живлення Gamemax GM-400-80+APFC Black
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення Gamemax GM-400-80+APFC Black
[[ getCurrentDecimal('1590') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1590') ]] ₴