Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Блок живлення Gamemax GM-400-8CM Black
| Виробник | |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 400 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4pin |
| Підключення відеокарти | відсутнє |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +3,3V | 14A |
| OutputCurrent +12V1 | 11A |
| OutputСurrent +12V2 | 13A |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x80 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Gamemax GM-400-8CM Black
GameMax — універсальний і надійний блок живлення, який відповідає сучасним потребам персональних комп'ютерних систем. Він забезпечить високу надійність і ефективність поряд із тихою роботою — найкраща комбінація характеристик, продуктивності та якості у своєму класі за чудовою ціною.
В елементній базі блоку живлення GameMax застосовано надійні та довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту.
Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX Потужність: 400 Вт Модульне підключення кабелів: не має Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 4pin Підключення відеокарти: відсутнє Кількість роз'ємів SATA: 2 Кількість роз'ємів Peripheral: 2 OutputСurrent +5V: 20A OutputСurrent +3,3V: 14A OutputCurrent +12V1: 11A OutputСurrent +12V2: 13A OutputСurrent -12V: 0.5А OutputСurrent +5Vsb: 2.5А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x80 мм Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 150 x 140 x 86 мм (Збірка) Довжина блоку живлення, мм: 150Відгуки та питання про - Блок живлення Gamemax GM-400-8CM Black
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення Gamemax GM-400-8CM Black
[[ getCurrentDecimal('966') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('966') ]] ₴