Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Блок живлення GIGABYTE 550W (GP-P550SS)
| Виробник | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v3.0 |
| Потужність | 550 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Silver |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin, 8 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputCurrent +12V1 | 45.8А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення GIGABYTE 550W (GP-P550SS)
Сертифіковано 80 PLUS Silver
Сертифікація 80 Plus Silver (230 В ЄС) гарантує коефіцієнт корисної дії 90% при навантаженні 50%, що призводить до зменшення втрат енергії, зниження тепловиділення та мінімізації шуму вентилятора.
Підтримка Intel ATX 3.0
P550SS ICE може витримувати дворазове збільшення загальної потужності. Він повністю сумісний зі стандартом Intel PSDG (Power Supply Design Guide) ATX 3.0, який підтримує до 200% ексцесу потужності, досягає 70% ефективності при низькому навантаженні та відповідає необхідним стандартам синхронізації блоків живлення.
120-мм вентилятор на гідродинамічному підшипнику (FDB)
Високоефективний вентилятор на гідродинамічних підшипниках використовує технологію амортизації ударів за допомогою масляної плівки для ефективного зниження шуму, що робить його тихішим за звичайний вентилятор з втулкою і забезпечує більш ніж удвічі більший термін служби. Крім того, вентилятор визначає поточне енергоспоживання та температуру і автоматично регулює швидкість обертання для мінімізації шуму.
Надійна конструкція пласких кабелів
Використання пласких кабелів мінімізує безлад, одночасно покращуючи теплові характеристики корпусу.
Захист
Щоб гарантувати стабільну роботу всієї вашої комп'ютерної системи за будь-яких обставин, ми включили ряд захисних функцій, включаючи OCP, OTP, OVP, OPP, UVP і SCP. Крім того, ми отримали сертифікати безпеки від різних країн, щоб забезпечити стабільне та безпечне функціонування вашої системи.
Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX 12V v3.0 Потужність: 550 Вт Модульне підключення кабелів: не має Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Silver Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 4+4pin, 8 pin Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 2 Підключення відеокарти: 2x6+2 pin Кількість роз'ємів SATA: 5 Кількість роз'ємів Peripheral: 3 OutputСurrent +5V: 20A OutputСurrent +3,3V: 20A OutputCurrent +12V1: 45.8А OutputСurrent -12V: 0.3А OutputСurrent +5Vsb: 3А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x120 мм Захист від: OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: OTP (захист від перегріву) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 140 x 150 x 86 мм (Збірка) Довжина блоку живлення, мм: 140Відгуки та питання про - Блок живлення GIGABYTE 550W (GP-P550SS)
[[ getCurrentDecimal('2769') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('2729') ]] ₴