Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Блок живлення HighPower 600W (HP1-J600GD-F12S)
| Виробник | HighPower |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.52 |
| Потужність | 600 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputCurrent +12V1 | 50A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 140 х 150 х 86 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення HighPower 600W (HP1-J600GD-F12S)
Блок живлення HighPower є високоякісним джерелом енергії, розробленим для задоволення потреб найвибагливіших користувачів. Сертифікація 80 PLUS Gold гарантує його високу ефективність до 90% при навантаженні на рівні 50%, що дозволяє скоротити витрати на електроенергію та забезпечити стабільну роботу вашої системи.
Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX 12V v2.52 Потужність: 600 Вт Модульне підключення кабелів: не має Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 4+4pin Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 2 Підключення відеокарти: 2x6+2 pin Кількість роз'ємів SATA: 6 Кількість роз'ємів Peripheral: 3 OutputСurrent +5V: 20A OutputСurrent +3,3V: 20A OutputCurrent +12V1: 50A OutputСurrent -12V: 0.3А OutputСurrent +5Vsb: 3А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x120 мм Захист від: OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: OTP (захист від перегріву) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 140 х 150 х 86 мм (Збірка) Довжина блоку живлення, мм: 140Відгуки та питання про - Блок живлення HighPower 600W (HP1-J600GD-F12S)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення HighPower 600W (HP1-J600GD-F12S)
[[ getCurrentDecimal('3428') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3428') ]] ₴