Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 400 Вт |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 400 Вт |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |