Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Блок живлення Vinga 450W ОЕМ (PSU-450-12)
| Виробник | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12 V |
| Потужність | 450 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Підключення материнскої плати | 24 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Підключення відеокарти | 1x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +3,3V | 24A |
| OutputCurrent +12V1 | 32A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Vinga 450W ОЕМ (PSU-450-12)
Vinga 450W PSU-450-12 - це надійний вбудований комп'ютерний блок живлення, оснащений 1 гніздом для подачі додаткового живлення на графічний адаптер.
Безпека в процесі функціонування пристрою забезпечують схеми захисту від підвищеної напруги, створені точками спрацьовування OVP, а також резистори обмеження перевантаження для кожного каналу окремо і транзисторні запобіжники від коротких замикань. Кулер діаметром 12 см охолоджує пристрій в процесі роботи, не допускаючи перегріву навіть при вкрай інтенсивних навантаженнях.
У моделі передбачено один вхід для подачі живлення на відеокарту, а також 2 входи Peripheral і 4 гнізда SATA. Потужності приладу з лишком вистачає на обслуговування не дискретних графічних адаптерів. Тому рекомендується використовувати даний пристрій при збірках комп'ютерів з відеокартами, які інтегруються в процесор або материнську плату. В цьому випадку можна бути впевненим в тому, що 450W PSU-450-12 ідеально підійде вашій ПК в якості вторинного джерела живлення.
Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX 12 V Потужність: 450 Вт Модульне підключення кабелів: не має Підключення материнскої плати: 24 pin Підключення процесора: 4+4pin Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 1 Підключення відеокарти: 1x6+2 pin Кількість роз'ємів SATA: 4 Кількість роз'ємів Peripheral: 2 OutputСurrent +5V: 15A OutputСurrent +3,3V: 24A OutputCurrent +12V1: 32A OutputСurrent -12V: 0.3А OutputСurrent +5Vsb: 2.5А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x120 мм Захист від: OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги)Відгуки та питання про - Блок живлення Vinga 450W ОЕМ (PSU-450-12)
[[ getCurrentDecimal('962') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('962') ]] ₴