Маркетплейс твоєї Країни![]()
Блок живлення Xilence 1250W Performance X (XP1250MR9)
В наявності
Код:003155911
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення Xilence 1250W Performance X (XP1250MR9)
| Виробник | |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.4 |
| Потужність | 1250 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 8 |
| Підключення відеокарти | 8x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputCurrent +12V1 | 104.2A |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Xilence 1250W Performance X (XP1250MR9)
Блок живлення Xilence 1250W Performance X (XP1250MR9)
Торгова марка Xilence розширює асортимент блоків живлення модельним рядом Xilence Performance X 80+ Gold. Блоки живлення оснащені новітніми технологіями перетворення енергії DC / DC. Наявність сертифіката 80+ Gold гарантує дуже високу ефективність при низькій робочій температурі.
Якісний вентилятор змінює свою швидкість в залежності від температурного режиму і оптимізований для забезпечення ідеального балансу між ефективністю охолодження і тишею роботи.
Performance X вражають своєю надійністю і відмінним охолодженням. Всі ці технічні характеристики забезпечує чудове співвідношення вартості і функціональних можливостей. Performance X ідеально підходить для використання в усіх сучасних Ігрових ПК.
Безшумне охолодження завдяки великому вентилятору. Інноваційний Airflow-Design забезпечує покращений відтік тепла. Всі технології захисту: OVP (Захист від перенапруги). UVP (Захист від зниженої напруги). OCP (Захист від надструмів). OTP (Захист від перегрівання). SCP (Захист від короткого замикання)
OLP (Захист від перевантаження). Низьке споживання енергії в режимі очікування. Висока ефективність: 80PLUS® GOLD (відповідає стандарту ErP2014). PFC Актив.
Відгуки та питання про - Блок живлення Xilence 1250W Performance X (XP1250MR9)
[[ getCurrentDecimal('7977') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('7941') ]] ₴