Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Блок живлення Xilence 1250W Performance X (XP1250MR9)
| Виробник | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.4 |
| Потужність | 1250 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 8 |
| Підключення відеокарти | 8x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputCurrent +12V1 | 104.2A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Xilence 1250W Performance X (XP1250MR9)
Блок живлення Xilence 1250W Performance X (XP1250MR9)
Торгова марка Xilence розширює асортимент блоків живлення модельним рядом Xilence Performance X 80+ Gold. Блоки живлення оснащені новітніми технологіями перетворення енергії DC / DC. Наявність сертифіката 80+ Gold гарантує дуже високу ефективність при низькій робочій температурі.
Якісний вентилятор змінює свою швидкість в залежності від температурного режиму і оптимізований для забезпечення ідеального балансу між ефективністю охолодження і тишею роботи.
Performance X вражають своєю надійністю і відмінним охолодженням. Всі ці технічні характеристики забезпечує чудове співвідношення вартості і функціональних можливостей. Performance X ідеально підходить для використання в усіх сучасних Ігрових ПК.
Безшумне охолодження завдяки великому вентилятору. Інноваційний Airflow-Design забезпечує покращений відтік тепла. Всі технології захисту: OVP (Захист від перенапруги). UVP (Захист від зниженої напруги). OCP (Захист від надструмів). OTP (Захист від перегрівання). SCP (Захист від короткого замикання)
OLP (Захист від перевантаження). Низьке споживання енергії в режимі очікування. Висока ефективність: 80PLUS® GOLD (відповідає стандарту ErP2014). PFC Актив.
Тип БЖ: для майнінгу Тип БЖ: модульні Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX 12V v2.4 Потужність: 1250 Вт Модульне підключення кабелів: Full Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 2x4+4pin Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 8 Підключення відеокарти: 8x6+2 pin Кількість роз'ємів SATA: 8 Кількість роз'ємів Peripheral: 4 Кількість роз'ємів FDD: 1 OutputСurrent +5V: 20A OutputСurrent +3,3V: 20A OutputCurrent +12V1: 104.2A OutputСurrent -12V: 0.3А OutputСurrent +5Vsb: 3А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x140 мм Захист від: OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: OTP (захист від перегріву) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги)Відгуки та питання про - Блок живлення Xilence 1250W Performance X (XP1250MR9)
[[ getCurrentDecimal('7768') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('7768') ]] ₴