Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Блок живлення Xilence 600W (XP600R7)
| Виробник | |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Потужність | 600 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Підключення відеокарти | 1x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 24A |
| OutputСurrent +3,3V | 24A |
| OutputCurrent +12V1 | 38A |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Xilence 600W (XP600R7)
Блок живлення Xilence 600W (XP600R7)Нове покоління блоків живлення компанії Xilence - приголомшливий дизайн, новітні технології і найкращу якість. У поточній модифікації кожна серія блоків живлення була перероблена. Результати вражають не тільки високоефективної технологією, а й новим дизайном і поліпшеним оснащенням. Блоки живлення серії Red Wing мають добре впізнаваний зовнішній вигляд за рахунок червоного кольору фірмових вентиляційних лопатей Xilence. Набір з'єднань скоректований за сучасними стандартами, а завдяки підвищеній енергоефективності силові агрегати менше гріються і шумлять. Особливості блоку живлення: оптимальна продуктивність в будь-якій ситуації; великий 120мм вентилятор: Whisper-Silent Cooling; надійний: максимальна стабільність протягом всього часу; висока ефективність; захист від перенапруги (OVP); захист від зниженої напруги (UVP); захист від короткого замикання (SCP); захист від перевантаження (OLP).
Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX 12V v2.3 Потужність: 600 Вт Модульне підключення кабелів: не має Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 4+4pin Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 1 Підключення відеокарти: 1x6+2 pin Кількість роз'ємів SATA: 6 Кількість роз'ємів Peripheral: 2 OutputСurrent +5V: 24A OutputСurrent +3,3V: 24A OutputCurrent +12V1: 38A OutputСurrent -12V: 0.5А OutputСurrent +5Vsb: 2.5А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x120 мм Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: OLP (захист від перегрузок) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 150 x 140 x 86 ммВідгуки та питання про - Блок живлення Xilence 600W (XP600R7)
[[ getCurrentDecimal('2104') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('2104') ]] ₴