Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Блок живлення Zalman 600W Decamax (ZM600-LX3)
| Виробник | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 600 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputCurrent +12V1 | 46A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 86 x 150 x 140 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Zalman 600W Decamax (ZM600-LX3)
Блоки живлення Zalman серії DecaMax мають сертифікацію 80 PLUS 230V EU та сумісні з INTEL 5Vsb 3A.
Активний PFC 99%Система активної корекції коефіцієнта потужності APFC (99%) гарантує стабільну потужність та забезпечує високу енергоефективність.
Високопродуктивні конденсатори (105 градусів Цельсія)В складі компонентної бази надійні та витривалі конденсатори з показником максимальної робочої температури 105 °C.
Вбудований EMI-фільтрІнтегрований EMI-фільтр суттєво зменшує шум під час роботи пристрою.
Комутаційний трансформаторЗабезпечує стабільний струм без перевантаження початкових показників.
Однорейкова шина 12 В та 91% вихідної потужностіКомпонентна база передбачає потужну одиночну шину +12 В за 91% вихідної потужності, що забезпечує стабільну напругу процесора та графічного адаптера.
Вбудований алюмінієвий радіаторПодвійний алюмінієвий радіатор для покращення тепловідведення.
Список стандартів захистуСприяють стабільній та безперебійній роботі: від підвищеної напруги (OVP); від зниженої напруги (UVP); від короткого замикання (SCP); від перевантаження по потужності (OPP).
HDB (гідродинамічний підшипник) вентилятораГарантує безшумність під час експлуатації та тривалий термін служби. Вентилятор оперативно розподіляє внутрішню енергію та забезпечує достатнє охолодження при низьких обертах.
HDB-вентилятор 120 ммАктивний елемент охолодження блоку живлення – 120-мм вентилятор з гідродинамічним підшипником – тихий та надійний, ефективно працює навіть при невеликих обертах.
Стандарт ATXРозмір 140х150х86 мм – стандартний для розміщення та сумісний з більшістю форм-факторів комп'ютерних корпусів.
У комплекті блоку живлення є всі необхідні складові та інструкція з експлуатації. Кабелі мають вигляд плоских гнучких шлейфів чорного кольору, виведених безпосередньо з корпусу виробу.
Блок живлення оснащений оптимальною кількістю реалізованих інтерфейсів, зручне розміщення на кабелях. Можна підключити один або два відеоадаптери без додаткових перехідників, а також організувати досить ємну дискову підсистему.
Блоки живлення Zalman серії DecaMax виготовлені на основі сучасної, перевіреної компонентної бази, що гарантує надійність і стабільність роботи протягом тривалого терміну експлуатації.
ПризначенняБлоки живлення Zalman серії DecaMax призначені для домашніх та ігрових ПК початкового та середнього рівнів складності.
Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX Потужність: 600 Вт Модульне підключення кабелів: не має Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 4+4pin Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 2 Підключення відеокарти: 2x6+2 pin Кількість роз'ємів SATA: 6 Кількість роз'ємів Peripheral: 3 OutputСurrent +5V: 18A OutputСurrent +3,3V: 18A OutputCurrent +12V1: 46A OutputСurrent -12V: 0.3А OutputСurrent +5Vsb: 3А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x120 мм Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 86 x 150 x 140 мм (Збірка) Довжина блоку живлення, мм: 150Відгуки та питання про - Блок живлення Zalman 600W Decamax (ZM600-LX3)
[[ getCurrentDecimal('2516') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('2510') ]] ₴