Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 13 кг |
| Вікова група | |
| Конструкція | |
| Ємність батареї | 15000 мА/год |
| Час зарядки | 4 година |
| Максимальне навантаження | |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Потужність електродвигуна | 600 Вт |
| Діаметр колеса | 254 мм |
| Колір | |
| Матеріал рами | |
| Рік випуску | 2023 |
| Стан | |
| Особливості | Амортизатор|Подножка|Ручной тормоз |
| Висота рульової стійки | 115 см |
| Тип батареї | |
| Дистанция пробега | 45 |
| Рекомендуемая предельная скорость | 30 |
Характеристики Crosser E9 MAX: ваш вірний супутник у місті 15AH 10" 600 W 111143 Чорний
Немає в наявності
Код:004044005