Характеристики Двосторонній ключ 4в1, з тріскачкою ZEBRA®, SW16/17-18/19MM
| Виробник | |
| Товщина кільця 2 (a2) | 11 мм |
| Розмір під ключ | 16 x 17 мм, 18 x 19 мм |
| Висота головки тріскачки 2 (b2) | 20 мм |
| Довжина (L) | 230 мм |
| Зовнішній діаметр кільця (d1) | 33 мм |
| Зовнішній діаметр кільця 2 (d2) | 35 мм |