Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Електрочайник Ardesto EKL-F420BWD
| Виробник | ARDESTO |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип | звичайний |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | знімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 22 х 21 х 18 см |
| Вага в упаковці | 1.1 кг |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Ardesto EKL-F420BWD
Потужний і зручний
Електричний чайник має потужність 1850-2200 Вт. Об'єм моделі становить 1,7 л, тож вдасться напоїти ароматним чаєм велику сім'ю або компанію друзів. Можливість обертання чайника на підставці на 360° обумовлює зручність використання незалежно від місця його встановлення. Прихований нагрівальний елемент забезпечує швидке нагрівання води та простоту очищення. Світловий індикатор роботи допоможе легко визначити стан пристрою. Також конструкцією передбачена знімна сітка фільтра та зручне зберігання кабелю.
Контролер Strix
Вбудований Strix-контролер відповідає за функцію автоматичного вимкнення в разі нестачі води та після закипання, що робить електрочайник безпечним у використанні.
Об'єм: 1.7 л Тип: звичайний Споживана потужність: 1850 Вт Матеріал корпусу: нержавіюча сталь Тип нагрівального елемента: прихований (диск) Індикатор рівня води: зовнішній Фільтр від накипу: є Кришка: знімна Обертання на 360°: є Захист: автовідключення при знятті з підставки Захист: від включення без води Захист: від перегріву Особливості: світловий індикатор Автовідключення при закипанні води: є Додаткові характеристики: контролер STRIX Додаткові характеристики: напруга/частота: 220 в/50 гц Встановлення температури нагрівання: немає Країна реєстрації бренду: Україна Габарити в упаковці (ВХШХГ): 22 х 21 х 18 см Вага в упаковці: 1.1 кг Колір: чорнийВідгуки та питання про - Електрочайник Ardesto EKL-F420BWD
[[ getCurrentDecimal('1269') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1256') ]] ₴