Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Електрочайник Braun WK 1500 BK
| Виробник | |
| Споживана потужність | |
| Вага | 1.1 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Додаткові характеристики | швидке кип'ятіння 200 мл за 45 секунд |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити (ВхШхГ) | 24 х 22.4 х 15.3 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 24.3 х 17.3 х 14 см |
| Вага в упаковці | 1.65 кг |
| Колір | нержавіюча сталь |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Braun WK 1500 BK
Швидкий і надійний з унікальним дизайном
Зробіть свій ранок яскравішим із абсолютно новою колекцією сніданків PurShine.
Вам сподобається цей простий у використанні та стильний чайник, який допоможе зробити ваш сніданок швидким і смачним.
Чайник із нержавіючої сталіВиготовлений із міцної та довговічної нержавіючої сталі як всередині, так і зовні, що робить його міцним і простим у чищенні.
Система швидкого кип'ятінняЗавдяки системі швидкого кип’ятіння вода закип’ятиться лише за 45 секунд*.
* на 200 мл води
Легка система наповненняШирокий передній отвір дозволяє легше наповнювати чайник безпосередньо з-під крана.
Тип: звичайний Об'єм: 1.7 л Споживана потужність: 2200 Вт Матеріал корпусу: нержавіюча сталь Тип нагрівального елемента: прихований (диск) Індикатор рівня води: зовнішній Фільтр від накипу: зйомний Кришка: незнімна Обертання на 360°: є Захист: автовідключення при знятті з підставки Захист: від включення без води Захист: від перегріву Особливості: відсік для зберігання шнура Особливості: світловий індикатор Автовідключення при закипанні води: є Довжина кабелю: 0.7 м Додаткові характеристики: напруга/частота: 220 в/50 гц Додаткові характеристики: швидке кип'ятіння 200 мл за 45 секунд Встановлення температури нагрівання: немає Країна реєстрації бренду: Німеччина Габарити (ВхШхГ): 24 х 22.4 х 15.3 см Габарити в упаковці (ВХШХГ): 24.3 х 17.3 х 14 см Вага: 1.1 кг Вага в упаковці: 1.65 кг Колір: нержавіюча стальВідгуки та питання про - Електрочайник Braun WK 1500 BK
0.0
Всього відгуків:0
Електрочайник Braun WK 1500 BK
[[ getCurrentDecimal('2476') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2474') ]] ₴