Маркетплейс твоєї Країни![]()
Електрочайник Gorenje K17CLIN
В наявності
Код:002147867
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Електрочайник Gorenje K17CLIN
| Виробник | |
| Споживана потужність | |
| Вага | 1.3 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Захист | від перегріву |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Обертання на 360° | є |
| Кришка | незнімна |
| Додаткові характеристики | система «ідеальний носик» |
| Вага в упаковці | 1.7 кг |
| Колір | бежевий |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип | звичайний |
| Особливості | світловий індикатор |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.8 х 28 х 22.4 см |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Gorenje K17CLIN
Gorenje K17CLIN - електричний чайник, який відмінно виглядає в будь-якому кухонному інтер'єрі. Сталевий корпус надійно захищає всі деталі чайника від пошкоджень. Він не потребує особливого догляду та має відмінні експлуатаційні якості. Потужність 2000 Вт, якої цілком достатньо для ефективного нагрівання води, при цьому апарат відрізняється високою економічністю. Він містить у собі 1,7л. води, завдяки чому чудово підходить як маленькій, так і великій родині. Термометр показує температуру від 0 до 100°С. Термометр у класичному дизайні полегшує приготування гарячих напоїв. Коли вода нагріється до потрібної температури, вимкніть чайник і приготуйте чашку чаю чи кави.
Відгуки та питання про - Електрочайник Gorenje K17CLIN
[[ getCurrentDecimal('3733') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3733') ]] ₴