Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Електрочайник Gorenje K17DPW
В наявності
Код:003156598
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Електрочайник Gorenje K17DPW
| Виробник | |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Вага | 1 кг |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Габарити (ВхШхГ) | 242 х 216 х 157 мм |
| Колір | білий |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Gorenje K17DPW
Електрочайник Gorenje K17DPW з об'ємом 1,7 л має технологію Strix, автоматичне вимкнення при закипанні та захист від перегріву. Оснащений фільтром від накипу, індикатором рівня води та зручним відкриванням кришки однією кнопкою. Ідеальний для щоденного використання.
Відгуки та питання про - Електрочайник Gorenje K17DPW
0.0
Всього відгуків:0
Електрочайник Gorenje K17DPW
[[ getCurrentDecimal('1435') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1434') ]] ₴