Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Електрочайник Gorenje K17DPW
| Виробник | |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Вага | 1 кг |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Габарити (ВхШхГ) | 242 х 216 х 157 мм |
| Колір | білий |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Gorenje K17DPW
Електрочайник Gorenje K17DPW з об'ємом 1,7 л має технологію Strix, автоматичне вимкнення при закипанні та захист від перегріву. Оснащений фільтром від накипу, індикатором рівня води та зручним відкриванням кришки однією кнопкою. Ідеальний для щоденного використання. Тип: звичайний Об'єм: 1.7 л Споживана потужність: 1850 Вт Індикатор рівня води: зовнішній Фільтр від накипу: зйомний Обертання на 360°: є Захист: від перегріву Автовідключення при закипанні води: є Довжина кабелю: 0.7 м Габарити (ВхШхГ): 242 х 216 х 157 мм Вага: 1 кг Колір: білий
Відгуки та питання про - Електрочайник Gorenje K17DPW
0.0
Всього відгуків:0
Електрочайник Gorenje K17DPW
[[ getCurrentDecimal('1435') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1376') ]] ₴