Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Електрочайник Gorenje K17DS
| Виробник | |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Вага | 1 кг |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Габарити (ВхШхГ) | 252 х 226 х 154 мм |
| Колір | нержавіюча сталь |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Gorenje K17DS
Електрочайник Gorenje K17DS з об’ємом 1.7 л і корпусом із нержавіючої сталі забезпечує довговічність і стильний вигляд. Оснащений Strix-контролем, захистом від перегріву, автоматичним вимкненням і обертанням на 360° для зручності використання. Ідеальний вибір для вашої кухні. Тип: звичайний Об'єм: 1.7 л Споживана потужність: 1850 Вт Індикатор рівня води: зовнішній Фільтр від накипу: зйомний Обертання на 360°: є Захист: від перегріву Автовідключення при закипанні води: є Довжина кабелю: 0.7 м Габарити (ВхШхГ): 252 х 226 х 154 мм Вага: 1 кг Колір: нержавіюча сталь
Відгуки та питання про - Електрочайник Gorenje K17DS
0.0
Всього відгуків:0