Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Електрочайник Gorenje K17DWDII
| Виробник | |
| Споживана потужність | |
| Вага | 1.1 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Тип | звичайний |
| Колір | чорний |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Об'єм | 1.7 л |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | терморегулятор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Встановлення температури нагрівання | 90°C |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.6 x 22.3 x 16 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 31.4 х 19.4 х 19.4 см |
| Вага в упаковці | 1.6 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Gorenje K17DWDII
Для ароматної кави та чаю
Якщо в чайнику мало води або вона закінчилася, нагрівання автоматично вимикається.
Закип'ятити воду відразу на всю компанію
Завдяки об'єму чайника на 1,7 л ви зможете закип'ятити воду відразу на всю родину. Дуже зручно також, коли у вас в гостях купа друзів.
Тип: звичайний Об'єм: 1.7 л Споживана потужність: 2200 Вт Матеріал корпусу: нержавіюча сталь Тип нагрівального елемента: прихований (диск) Індикатор рівня води: внутрішній Фільтр від накипу: незнімний Кришка: незнімна Обертання на 360°: є Захист: автовідключення при знятті з підставки Захист: від перегріву Особливості: дисплей Особливості: світловий індикатор Особливості: терморегулятор Автовідключення при закипанні води: є Довжина кабелю: 0.7 м Додаткові характеристики: контролер STRIX Додаткові характеристики: напруга/частота: 220 в/50 гц Встановлення температури нагрівання: 100°C Встановлення температури нагрівання: 40°C Встановлення температури нагрівання: 60°C Встановлення температури нагрівання: 90°C Країна реєстрації бренду: Словенія Габарити (ВхШхГ): 25.6 x 22.3 x 16 см Габарити в упаковці (ВХШХГ): 31.4 х 19.4 х 19.4 см Вага: 1.1 кг Вага в упаковці: 1.6 кг Колір: чорнийВідгуки та питання про - Електрочайник Gorenje K17DWDII
0.0
Всього відгуків:0
Електрочайник Gorenje K17DWDII
[[ getCurrentDecimal('2194') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2191') ]] ₴