Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Електрочайник Gorenje K17OPB
| Виробник | |
| Споживана потужність | |
| Вага | 0.8 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.7 x 22.1 x 15 |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 23 х 21 х 17 см |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Gorenje K17OPB
Завдяки об'єму чайника на 1,7 літра, ви зможете закип’ятити воду одразу на всю сім’ю. Дуже зручно також, коли у вас в гостях купа друзів.
Неперевершена якість та безпекаЧудова якість та безпека гарантовані, оскільки система контролю Strix створена відповідно до міжнародних стандартів. Вона також призначена для 12 000 циклів звичайного функціонування.
Продуманий дизайн та стильний виглядДизайн чайника продуманий, теплий та підкреслює високу якість життя. Лампи ніжно підсвічують скло зсередини, тоді як неіржавна прикраса на підставці та нижній частині корпусу створює преміальний вигляд пристрою. Пристрій дуже зручно тримати за ручку. Вона ергономічна, завжди холодна та виглядає стильно, доповнюючи інтер’єр кухні.
Автоматичне вимкненняЗавдяки захисту від випаровування вода чайник автоматично вимкнеться, якщо його випадково увімкнути, коли в ньому немає води або її недостатньо. Крім того, захист від перегріву автоматично вимкне прилад при температурі 100 °C.
Відгуки та питання про - Електрочайник Gorenje K17OPB
[[ getCurrentDecimal('1162') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1162') ]] ₴