Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Електрочайник Gorenje K17TRG
| Виробник | |
| Споживана потужність | |
| Вага | 1 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | терморегулятор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Додаткові характеристики | практична відкидна кришка |
| Встановлення температури нагрівання | 90°C |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити (ВхШхГ) | 242 х 215 х 155 мм |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Gorenje K17TRG
Завдяки великому об'єму чайника Gorenje K17TRG 1,7 літра ви зможете закип'ятити воду відразу на всю сім'ю. Також дуже зручно, якщо до вас у гості прийшла велика компанія друзів. Якісний фільтр від накипу легко знімається і миється. Крім того, він запобігає капанню води під час наливання в чашку. Шнур живлення підключається до підставки, щоб ви могли вільно користуватися чайником. У підставці є спеціальне відділення для зручного зберігання шнура. Якщо в чайнику мало води або вона закінчилася, нагрівання автоматично вимикається. Крім того, чайник вимикається, коли вода закипає. Тип: звичайний Об'єм: 1.7 л Споживана потужність: 2200 Вт Матеріал корпусу: нержавіюча сталь Матеріал корпусу: скло Тип нагрівального елемента: прихований (диск) Індикатор рівня води: зовнішній Фільтр від накипу: зйомний Кришка: незнімна Обертання на 360°: є Захист: від перегріву Особливості: підсвічування корпусу Особливості: терморегулятор Автовідключення при закипанні води: є Довжина кабелю: 0.7 м Додаткові характеристики: напруга/частота: 220 в/50 гц Додаткові характеристики: практична відкидна кришка Встановлення температури нагрівання: 100°C Встановлення температури нагрівання: 50°C Встановлення температури нагрівання: 70°C Встановлення температури нагрівання: 80°C Встановлення температури нагрівання: 90°C Країна реєстрації бренду: Словенія Габарити (ВхШхГ): 242 х 215 х 155 мм Вага: 1 кг Колір: нержавіюча сталь
Відгуки та питання про - Електрочайник Gorenje K17TRG
0.0
Всього відгуків:0
Електрочайник Gorenje K17TRG
[[ getCurrentDecimal('1709') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1708') ]] ₴