Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Електрочайник Gorenje K17WE
| Виробник | |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Вага | 0.9 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.6 х 21.2 х 18.8 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 25.6 х 21.2 х 18.8 см |
| Вага в упаковці | 1.3 кг |
| Колір | білий |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Gorenje K17WE
Електрочайник Gorenje K17WE
Відмінний приклад вдалого поєднання якості, функціональності і сучасного дизайну. Корпус з екологічно чистого пластика і знімний фільтр від накипу зберігають чистоту і корисні властивості води. Прихований дисковий нагрівальний елемент забезпечує можливість нагріву навіть невеликої кількості води, а конструкція чайника - можливість обертання на 360 градусів, що дуже зручно і практично. Відсік, призначений для намотування шнура, дозволить приховати зайвий провід.
Gorenje - відомий у всьому світі виробник побутової техніки, величезне підприємство в республіці Словенія, з більш ніж 50 річною історією. Підприємство входить до числа найбільших виробників побутової техніки в Європі.
Тип: звичайний Об'єм: 1.7 л Споживана потужність: 1850 Вт Матеріал корпусу: пластик Тип нагрівального елемента: прихований (диск) Індикатор рівня води: зовнішній Фільтр від накипу: є Кришка: незнімна Обертання на 360°: є Захист: від перегріву Особливості: світловий індикатор Автовідключення при закипанні води: є Довжина кабелю: 1 м Встановлення температури нагрівання: немає Країна реєстрації бренду: Словенія Габарити (ВхШхГ): 25.6 х 21.2 х 18.8 см Габарити в упаковці (ВХШХГ): 25.6 х 21.2 х 18.8 см Вага: 0.9 кг Вага в упаковці: 1.3 кг Колір: білий