Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Електрочайник Mystery MEK-1643
| Виробник | MYSTERY |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Матеріал корпусу | |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Довжина кабелю | 0.8 м |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 23.5 х 21 х 18 см |
| Вага в упаковці | 1.2 кг |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Mystery MEK-1643
Тип - звичайний, об'єм - 1.7 л, 1800 Вт, матеріал корпусу - скло, чорний Тип: звичайний Об'єм: 1.7 л Споживана потужність: 1800 Вт Матеріал корпусу: скло Тип нагрівального елемента: прихований (диск) Захист: від перегріву Особливості: підсвічування корпусу Довжина кабелю: 0.8 м Габарити в упаковці (ВХШХГ): 23.5 х 21 х 18 см Вага в упаковці: 1.2 кг Колір: чорний
Відгуки та питання про - Електрочайник Mystery MEK-1643
0.0
Всього відгуків:0
Електрочайник Mystery MEK-1643
[[ getCurrentDecimal('757') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('757') ]] ₴