Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Електрочайник Philips HD9351/90
| Виробник | |
| Споживана потужність | |
| Вага | 1.18 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Додаткові характеристики | прогумована протиковзка основа |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.2 х 22.8 х 19.8 см |
| Вага в упаковці | 1.5 кг |
| Колір | нержавіюча сталь |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Philips HD9351/90
Відмінна модельПотрібен новий чайник додому або в офіс, Philips HD9351/90 стане в нагоді вам в будь-якій ситуації. Корпус з нержавіючої сталі повністю безпечний в роботі, він не окислюється, не надає смаку воді і залишається інертним при нагріванні. Зовнішній вигляд відмінно доповнить інтер'єр кухні або кімнати відпочинку в офісі, базовий дизайн і класичне забарвлення поєднуються з технікою з будь-якому стилі від класики до модерну.Працює як требаТривале очікування закипання води стомлює? Тоді чайник Philips HD9351/90 – ваш вибір. Прихований нагрівальний елемент і потужність 2200 Вт здатні за кілька хвилин підготувати до 1,7 л крутого окропу для чаю, кави або приготування швидких обідів на роботі. Плоске дно – відмінна новина для тих, хто кип'ятить воду на одну чашку чаю, вам більше не доведеться витрачати час і електроенергію на непотрібний об'єм.Одним натисканнямВідкрити кришку, і долити воду навіть в чайник, який тільки що закипів, ще ніколи не було так просто. Натискайте на кнопку, і вона відкинеться, ви можете долити воду, вилити її або вимити чайник при необхідності. Більше ніяких опіків, під час натискання на кнопку ваша рука не перетинається з потоком розпеченої пари з носика. Орієнтуйтеся на прозору шкалу під ручкою, коли вирішуєте, скільки води вам потрібно в даний момент.Ніяких додаткових домішокКожен не раз стикався з попаданням частинок накипу з чайника в чай. Навіть при використанні нефільтрованої води, така неприємність не трапиться, якщо у вас чайник Philips HD9351/90. Фільтр від накипу на носику утримує частинки розміром до 200 мікрон і вода у вашій чашці завжди буде кришталево чистою. Через носик можна не тільки заливати воду в чашки, але і наповнювати чайник, не відкриваючи при цьому кришку.Комфорт в роботіСучасна модель з системою обертання на 360 градусів – правильний вибір, якщо ви хочете підходити до чайника з різних сторін. Робота Philips HD9351/90 зручна для кожного, беріть будь-якою рукою і ставте на платформу як зручно. Індикація роботи за допомогою підсвічування зручне в темний час доби, а вбудована система захисту не дозволить чайнику включитися при відсутності води. Намотування шнура на підставку економить місце на стільниці і позбавляє від непотрібних проводів. Тип: звичайний Об'єм: 1.7 л Споживана потужність: 2200 Вт Матеріал корпусу: нержавіюча сталь Тип нагрівального елемента: прихований (диск) Індикатор рівня води: зовнішній Фільтр від накипу: є Кришка: незнімна Обертання на 360°: є Захист: автовідключення при знятті з підставки Захист: від перегріву Особливості: світловий індикатор Автовідключення при закипанні води: є Довжина кабелю: 0.75 м Додаткові характеристики: прогумована протиковзка основа Встановлення температури нагрівання: немає Країна реєстрації бренду: Нідерланди Габарити (ВхШхГ): 25.2 х 22.8 х 19.8 см Вага: 1.18 кг Вага в упаковці: 1.5 кг Колір: нержавіюча сталь
Відгуки та питання про - Електрочайник Philips HD9351/90
0.0
Всього відгуків:0
Електрочайник Philips HD9351/90
[[ getCurrentDecimal('3128') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2943') ]] ₴