Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Електрочайник Rotex RKT07-G Travel
| Виробник | |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Вага | 0.78 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Тип | дорожній |
| Об'єм | 0.6 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Довжина кабелю | 0.58 м |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити (ВхШхГ) | 18 x 16 x 17 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 19.5 x 17.5 x 18.5 см |
| Вага в упаковці | 0.86 кг |
| Колір | зелений |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Rotex RKT07-G Travel
ROTEX — український бренд із міжнародними стандартами якості, місія якого: робити доступною сучасну, надійну та функціональну побутову техніку.
Продукція Rotex випускається провідними азіатськими фабриками, що виробляють продукцію і для всесвітньо відомих брендів (Philips, Moulinex, Braun тощо) гарантія якості та надійності, сервісне обслуговування європейського рівня — важливі складники роботи компанії. Rotex завжди на боці українського споживача. Тому фабрики, з якими працює Rotex проходять міжнародну сертифікацію, а кожна нова партія продукції піддається ретельному контролю інспекцією якості.
Як український бренд, який понад 10 років на ринку, особливу увагу ми приділяємо специфічних потреб українського споживача — внутрішній відділ розробок Rotex розширює базовий функціонал дрібної побутової техніки, щоб задовольнити актуальні запити вітчизняного споживача.
Тип: дорожній Об'єм: 0.6 л Споживана потужність: 650 Вт Матеріал корпусу: пластик Тип нагрівального елемента: прихований (диск) Захист: від перегріву Довжина кабелю: 0.58 м Країна реєстрації бренду: Україна Габарити (ВхШхГ): 18 x 16 x 17 см Габарити в упаковці (ВХШХГ): 19.5 x 17.5 x 18.5 см Вага: 0.78 Вага в упаковці: 0.86 кг Колір: білий Колір: зеленийВідгуки та питання про - Електрочайник Rotex RKT07-G Travel
[[ getCurrentDecimal('660') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('659') ]] ₴