Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Електрочайник Russell Hobbs 26381-70
| Виробник | |
| Споживана потужність | |
| Вага | 0.9 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.61 м |
| Додаткові характеристики | система «ідеальний носик» |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити (ВхШхГ) | 22 x 21 x 17 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 18 х 21 х 23 см |
| Вага в упаковці | 1.13 кг |
| Колір | білий |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Russell Hobbs 26381-70
Хороший дизайн ніколи не виходить з моди, і цього сезону чайник Russell Hobbs Groove може стати модною прикрасою робочої поверхні вашої кухні завдяки шикарній, тактильній обробці та акцентам з нержавіючої сталі. Його бездоганний дизайн і корпус, що чистить, збережуть його зовнішній вигляд. Він оснащений усіма функціями та можливостями, які ви очікуєте від Russell Hobbs. До них відносяться ємність 1,7 літра, носик Perfect Pour, зовнішній індикатор рівня води та функція швидкого кип'ятіння. Вам терміново потрібний чай? Чайник доводить чашку води (236 мл) до температури 100 °C лише за 54 секунди і споживає на 66% менше енергії. Таким чином, він не лише стильний та функціональний, а й енергозберігаючий!Текстурований дизайн з акцентами з матової нержавіючої сталіСучасний чайник Groove з глянсовим, протираним корпусом та акцентами з нержавіючої сталі – це заява про гарний смак.Ідеальний носикВода поступово наливається в чашку через носик Perfect Pour, не капаючи на стільницю і не розбризкуючи гарячу воду з носика.Індикатор рівня води з синім підсвічуванням та відміткою кількості наповненняЗовнішній індикатор рівня води з позначкою кількості заповнення показує, скільки води знаходиться в чайнику.Кип'ятить чашку води за 55 секунд і заощаджує до 66% електроенергії.Поспішайте? Нагрійте чашку води (236 мл) до 100°C лише за 55 секунд. Ви заощаджуєте до 66% енергії. Ви заощаджуєте до 66% енергії. Тип: звичайний Об'єм: 1.7 л Споживана потужність: 2400 Вт Матеріал корпусу: пластик Тип нагрівального елемента: прихований (диск) Індикатор рівня води: зовнішній Фільтр від накипу: зйомний Кришка: незнімна Обертання на 360°: є Захист: автовідключення при знятті з підставки Захист: від перегріву Особливості: відсік для зберігання шнура Особливості: підсвічування корпусу Автовідключення при закипанні води: є Довжина кабелю: 0.61 м Додаткові характеристики: зони швидкого кип'ятіння на 1, 2 або 3 чашки Додаткові характеристики: система «ідеальний носик» Встановлення температури нагрівання: немає Країна реєстрації бренду: Великобританія Габарити (ВхШхГ): 22 x 21 x 17 см Габарити в упаковці (ВХШХГ): 18 х 21 х 23 см Вага: 0.9 кг Вага в упаковці: 1.13 кг Колір: білий
Відгуки та питання про - Електрочайник Russell Hobbs 26381-70
0.0
Всього відгуків:0
Електрочайник Russell Hobbs 26381-70
[[ getCurrentDecimal('2292') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2289') ]] ₴