Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Електрочайник Tefal KI533811
| Виробник | |
| Споживана потужність | |
| Вага | 0.98 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Тип | звичайний |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Додаткові характеристики | зони швидкого кип'ятіння на 1, 2 або 3 чашки |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.2 х 20 х 16.6 |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 23.3 х 20 х 16.6 см |
| Вага в упаковці | 1.34 кг |
| Колір | чорний |
| Об'єм | 1 л |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Tefal KI533811
Електрочайник Includeo від Tefal створений для того, щоб робити Ваше життя смачнішим!
Tefal продумав усе, щоб полегшити ваше повсякденне життя. Завдяки великій зручній кнопці відкриття/закриття на кришці та великій ергономічній ручці чайник зручно наповнювати.Цей чудовий ергономічний і зручний електричний чайник досить легкий і компактний, має об'єм 1 л і велике віконце рівня води з кожного боку з великими, чіткими та видимими позначками, вам більше не доведеться придивлятися, щоб проконтролювати рівень набраної води або води, що залишилася.Основа чайника обертається на 360° і має контрастне кольорове кільце, справжній візуальний помічник для легшого розміщення під будь-яким кутом. Чайник також обладнаний великою кнопкою вмикання/вимикання зі світловим індикатором і зручним носиком для точнішого подавання.
Тип: звичайний Об'єм: 1 л Споживана потужність: 2400 Вт Матеріал корпусу: пластик Тип нагрівального елемента: прихований (диск) Індикатор рівня води: зовнішній Фільтр від накипу: зйомний Кришка: незнімна Обертання на 360°: є Захист: автовідключення при знятті з підставки Захист: від перегріву Особливості: відсік для зберігання шнура Особливості: світловий індикатор Автовідключення при закипанні води: є Додаткові характеристики: зони швидкого кип'ятіння на 1, 2 або 3 чашки Встановлення температури нагрівання: немає Країна реєстрації бренду: Франція Габарити (ВхШхГ): 23.2 х 20 х 16.6 Габарити в упаковці (ВХШХГ): 23.3 х 20 х 16.6 см Вага: 0.98 кг Вага в упаковці: 1.34 кг Колір: золотий Колір: чорнийВідгуки та питання про - Електрочайник Tefal KI533811
0.0
Всього відгуків:0
Електрочайник Tefal KI533811
[[ getCurrentDecimal('2629') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2492') ]] ₴