Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Електрочайник Tefal KI583E10
| Виробник | |
| Споживана потужність | |
| Вага | 1.15 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.5 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від включення без води |
| Особливості | світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.2 х 21.8 х 15.1 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 29.8 х 20.4 х 18.4 см |
| Вага в упаковці | 1.65 кг |
| Колір | темно-сірий |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Tefal KI583E10
Завдяки подвійним стінкам корпус залишається прохолодним зовні для повного комфорту та спокою при використанні. Стильний чайник з гладкими зовнішніми зовнішніми стінками гармонійно впишеться в будь-яку кухню. з водою в чашку, легко знімається і чиститься, Завдяки основі з поворотом на 360 градусів чайник надійно стоїть на підставці. .
Подвійні стінки чайника захищають від опіківКорпус з подвійними стінками відмінно підтримує температуру води та запобігає нагріванню зовнішніх стінок навіть під час кип'ятіння, забезпечуючи захист від опіків для комфортного та безпечного використання.
Зручне відкривання кришкиСистема автоматичного відкривання кришки одним натисканням та широке шийка дозволяють зручно наповнювати та легко чистити чайник.
Знімний фільтр проти накипуФільтр проти накипу, встановлений у носику чайника, не дає частинкам накипу потрапити з водою в чашку, легко знімається та чиститься.
Обертання на 360°Завдяки основі з поворотом на 360 градусів чайник надійно стоїть на підставці, легко піднімається, а також легко встановлюється.
Кнопка включення з підсвічуваннямЧайник можна вмикати та вимикати у будь-який час, а після закипання води автоматично вимикається.
Внутрішня колба з нержавіючої сталіВнутрішня колба з нержавіючої сталі легко мити у важкодоступних місцях.
Об'єм 1,5 лВеликого об'єму 1,5 л достатньо для приготування чаю або кави для вас, ваших близьких та гостей.
Відгуки та питання про - Електрочайник Tefal KI583E10
[[ getCurrentDecimal('3504') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3504') ]] ₴