Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Електрочайник Tefal KO299130
| Виробник | |
| Споживана потужність | |
| Вага | 0.86 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.5 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Додаткові характеристики | індикація 1 або 2 чашок |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити (ВхШхГ) | 19.5 х 17 х 16.5 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 24.5 х 20.6 х 18.4 см |
| Вага в упаковці | 1.3 кг |
| Колір | білий |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Tefal KO299130
Електрочайник TEFAL KO 2991 (KO 2991)Tefal KO 2991 - електричний чайник об'ємом 1.5 літра, незамінна вещ в квартирах з електричними плитами, де просте кип'ятіння води займає близько 15 хв. Чайник оснащений прихованим нагрівальним елементом, забезпечує швидкий і зручний нагрів води. Комфорт поводження з пристроєм забезпечує поворотна підставка на 360 градусів. Є індикатор рівня води і Ви ніколи не наберете занадто багато води.
А також індикація 1 або 2-х чашок, індикатор включення і виключення. Кришка із замком. Нейлоновий фільтр від накипу, а також є зручний відсік для шнура. Tefal - світовий бренд дрібної побутової техніки для дому. Tefal слід викликам часу і вимогам споживачів. Враховуючи потреби та побажання моніторингових груп по всьому світу, створюється унікальна продукція, покликана полегшити щоденні обов'язки і зробити життя максимально комфортною.
Тип: звичайний Об'єм: 1.5 л Споживана потужність: 2200 Вт Матеріал корпусу: пластик Тип нагрівального елемента: прихований (диск) Індикатор рівня води: зовнішній Фільтр від накипу: зйомний Кришка: незнімна Обертання на 360°: є Захист: від перегріву Особливості: світловий індикатор Автовідключення при закипанні води: є Довжина кабелю: 0.75 м Додаткові характеристики: індикація 1 або 2 чашок Встановлення температури нагрівання: немає Країна реєстрації бренду: Франція Габарити (ВхШхГ): 19.5 х 17 х 16.5 см Габарити в упаковці (ВХШХГ): 24.5 х 20.6 х 18.4 см Вага: 0.86 кг Вага в упаковці: 1.3 кг Колір: білийВідгуки та питання про - Електрочайник Tefal KO299130
0.0
Всього відгуків:0
Електрочайник Tefal KO299130
[[ getCurrentDecimal('1719') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1705') ]] ₴