Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Електрочайник Tefal KO260830
| Виробник | |
| Споживана потужність | 2150 Вт |
| Вага | 1.17 кг |
| Матеріал корпусу | Метал; Пластик |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | подвійна стінка |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.1 х 23 х 16.2 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 22.1 х 24.1 х 27.1 см |
| Вага в упаковці | 1.5 кг |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Tefal KO260830
Електрочайник TEFAL KO260830
Даний електричний чайник виконаний в класичному чорному кольорі. Його корпус, виготовлений з високоякісного пластику, має округлені форми, що надає йому привабливий зовнішній вигляд. Ергономічна ручка забезпечує комфортний налив рідини.
Основна ємність розрахована на 1.7 літра води. Завдяки досить потужному ТЕНу (1800 Вт) цей чайник швидко нагріває рідину. Є спеціальний індикатор нагріву. Після закипання цей електроприлад автоматично відключається. Подвійний шар корпусу забезпечує надійну термозахист і не допускає надмірного нагріву.
Компанія Tefal відома і популярна у всьому світі. Багато років праці дозволили компанії вирости в потужного виробника, відомого у всьому світі, в першу чергу завдяки різноманітному посуду, що має антипригарне покриття. Немає рівних компанії Tefal і у випуску таких продуктів, як скороварки, електроприлади для кухні, праски, ваги, прилади, призначені для приготування напоїв та їжі.
Тип: звичайний Об'єм: 1.7 л Споживана потужність: 2150 Вт Матеріал корпусу: нержавіюча сталь Матеріал корпусу: пластик Тип нагрівального елемента: прихований (диск) Індикатор рівня води: внутрішній Фільтр від накипу: зйомний Кришка: незнімна Обертання на 360°: є Захист: від перегріву Особливості: подвійна стінка Автовідключення при закипанні води: є Довжина кабелю: 0.75 м Встановлення температури нагрівання: немає Країна реєстрації бренду: Франція Габарити (ВхШхГ): 26.1 х 23 х 16.2 см Габарити в упаковці (ВХШХГ): 22.1 х 24.1 х 27.1 см Вага: 1.17 кг Вага в упаковці: 1.5 кг Колір: чорнийВідгуки та питання про - Електрочайник Tefal KO260830
[[ getCurrentDecimal('2402') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('2401') ]] ₴