Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Електропіч Ardesto MEO-N40CB
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 9.82 кг |
| Тип управління | механічний |
| Регульований термостат | до 320 °C |
| Об'єм духовки | 40 л |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагріву | 3 |
| Розміри | 30 x 52.5 x 40.6 см |
| Колір | чорний |
| Особливості | термоізоляція |
| Також шукають | для кухні |
| Режими | конвекція |
| Потужність | 1300 Вт |
Читати повністю
Сховати
Опис Електропіч Ardesto MEO-N40CB
Електропіч ARDESTO MEO-N40CB має потужність 1 300 Вт, що дає змогу швидко досягати потрібної температури в печі. Об’єм внутрішньої камери становить 40 л, чого достатньо для приготування різних порцій їжі.
Відгуки та питання про - Електропіч Ardesto MEO-N40CB
0.0
Всього відгуків:0
Електропіч Ardesto MEO-N40CB
[[ getCurrentDecimal('4141') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4086') ]] ₴