Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Електропіч Ardesto MEO-N52RCGR
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 12.28 кг |
| Тип управління | механічний |
| Потужність | 1700 Вт |
| Об'єм духовки | 52 л |
| Розміри | 30.5 x 57 x 43.6 см |
| Колір | сірий |
| Також шукають | з рожном |
| Кількість режимів нагріву | 4 |
| Особливості | звуковий сигнал |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Режими | конвекція |
| Регульований термостат | до 320 °C |
Читати повністю
Сховати
Опис Електропіч Ardesto MEO-N52RCGR
Електропіч ARDESTO MEO-N52RCGR – інноваційна модель, яка створена, аби готування вдома було простим і зручним. Модель має потужність 1 700 Вт, що зумовлює швидке нагрівання. Об’єм внутрішньої камери становить 52 л – можливість готувати великі порції їжі для всієї родини або компанії друзів.
Відгуки та питання про - Електропіч Ardesto MEO-N52RCGR
0.0
Всього відгуків:0
Електропіч Ardesto MEO-N52RCGR
[[ getCurrentDecimal('5261') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5223') ]] ₴