Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ARDESTO |
| Тип управління | механічний |
| Потужність | 1300 Вт |
| Об'єм духовки | 40 л |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагріву | 3 |
| Режими | нижній нагрів |
| Регульований термостат | до 300 °C |
| Особливості | таймер |
| Розміри | 51.8 х 40 х 31.5 см |
| Колір | чорний |
| Також шукають | недорогі |